Jak efektywnie pracować w OpenOffice Calc

8 years, 6 months ago 0
Posted in: Szkolenie


Opis szkolenia

W szkoleniu Jak efektywnie pracować w OpenOffice Calc szczegółowo pokazujemy jak wykorzystywać dostępne opcje aby codzienna praca z tym programem nie stwarzała najmniejszych problemów. Dokładnie omawiamy zarówno te podstawowe operacje dotyczące tego jak pracować z komórkami, jak je edytować i jak przeprowadzać operacje liczbowe oraz te bardziej zaawansowane: jak tworzyć wykresy lub jak zautomatyzować sobie pracę.Czytaj więcej…

Informacje o szkoleniu
Autor: Paweł Kowalczyk
Temat: Jak efektywnie pracować w OpenOffice Calc
Czas trwania: 01:27:48
Data publikacji: 01.08.2013
Data aktualizacji:
Obejrzyj więcej kursów tego trenera

  To dopiero kurs tego trenera. Już niedługo kolejne!

Jak efektywnie pracować w OpenOffice Calc

O szkoleniu:

W szkoleniu Jak efektywnie pracować w OpenOffice Calc szczegółowo pokazujemy jak wykorzystywać dostępne opcje aby codzienna praca z tym programem nie stwarzała najmniejszych problemów. Dokładnie omawiamy zarówno te podstawowe operacje dotyczące tego jak pracować z komórkami, jak je edytować i jak przeprowadzać operacje liczbowe oraz te bardziej zaawansowane: jak tworzyć wykresy lub jak zautomatyzować sobie pracę.
 

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie:

Szkolenie Jak efektywnie pracować w OpenOffice Calc jest przeznaczone dla Ciebie jeżeli w swojej codziennej pracy wykonujesz obliczenia, przygotowujesz raporty lub analizy i chciałbyś to robić sprawniej wykorzystując pełną gamę możliwości, które oferuje program OpenOffice Calc.
 
Jeśli dopiero rozpoczynasz pracę w programie OpenOffice Calc, ten kurs solidnie wprowadzi Cię zarówno w podstawowe możliwości tego programu jak i zaawansowane funkcję ułatwiające codzienną pracę.
 
Jeśli natomiast korzystasz z Calca już od jakiegoś czasu i chcesz usprawnić swoją pracę, w szkoleniu znajdziesz instrukcję jak korzystać z wielu zaawansowanych funkcjonalności, które z pewnością zautomatyzują i przyspieszą Twoją codzienną pracę.
 
To szkolenie jest idealne dla Ciebie jeśli pracujesz już w programie Ms Office Excel i zastanawiasz się czy nie przejść na jego bezpłatny odpowiednik, czyli właśnie OpenOffice Calc.
 

W trakcie szkolenia dowiesz się:

 • Jak zainstalować Open Office Calc i jakie są najważniejsze elementy programu.
 • Jak zacząć pracę w Open Office Calc.
 • Jak sortować dane w Open Office Calc.
 • Jak przeprowadzać najpopularniejsze działania matematyczne i jak obliczyć średnią.
 • Które funkcje programu sprawią, że Twój dokument będzie bardziej czytelny
  i atrakcyjny wizualnie.
 • Jak wstawiać wykresy i obrazy do arkusza Open Office Calc.
 • Jak drukować dokumenty tworzone w Open Office Calc.
 • I wiele więcej…

 

Dlaczego warto:

Jeśli w codziennej pracy korzystasz z komputera to najprawdopodobniej korzystasz z programu typu arkusz kalkulacyjny. OpenOffice Calc to najpopularniejsza bezpłatna wersja takiego programu. Sprawdź jak sprawnie w nim pracować, czy spełnia Twoje oczekiwania i czy warto płacić za inne komercyjne oprogramowanie tego typu. Zacznij już teraz!

Paweł Kowalczyk

Paweł Kowalczyk

Biuro traktuje jak swój drugi dom
– czasem dosłownie. Najlepiej jednak czuje się
w powietrzu, wykonując wszelakie kombinacje tricków, śrub i salt. Samozwańczy DJ
i dostawca najświeższych owoców z pobliskiego warzywniaka. Wie gdzie jest Oława.
 
Kiedy nie jest na treningu zajmuje się testowaniem ukrytych opcji i wyszukiwaniem skrótów klawiszowych w oprogramowaniu,
czym nie raz już zaskoczył cały zespół.

Dodatkowa zawartość dostępna po wykupieniu dostępu premium. W celu uzyskania większej ilości informacji skontaktuj się z nami!

Dodatkowa zawartość dostępna po wykupieniu dostępu premium. W celu uzyskania większej ilości informacji skontaktuj się z nami!

Comments are closed.