Jak w optymalny sposób używać Kalendarza Google

4 years, 5 months ago 0
Posted in: Szkolenie


Opis szkolenia

W szkoleniu Jak w optymalny sposób używać Kalendarz Google szczegółowo omawiamy praktyczne wykorzystanie bezpłatnego kalendarza elektronicznego, będącego częścią szerszej gamy narzędzi Google, z których korzysta już ponad miliard osób na świecie. Odpowiadamy m.in. na pytania jak rozpocząć korzystanie z kalendarza, jak zorganizować sobie pracę z kalendarzem elektronicznym oraz wykorzystywać opcję kalendarza do efektywnej pracy zespołowej w szerszym gronie.Czytaj więcej…
Informacje o szkoleniu
Autor: Paweł Kowalczyk
Temat: Jak w optymalny sposób używać Kalendarz Google
Czas trwania: 00:58:06
Data publikacji: 02.12.2013
Data aktualizacji:
Podziel się!

Obejrzyj więcej kursów tego trenera

Jak w optymalny sposób używać Kalendarz Google

O szkoleniu:

W szkoleniu Jak w optymalny sposób używać Kalendarz Google szczegółowo omawiamy praktyczne wykorzystanie bezpłatnego kalendarza elektronicznego, będącego częścią szerszej gamy narzędzi Google, z których korzysta już ponad miliard osób na świecie. Odpowiadamy m.in. na pytania jak rozpocząć korzystanie z kalendarza, jak zorganizować sobie pracę z kalendarzem elektronicznym oraz wykorzystywać opcję kalendarza do efektywnej pracy zespołowej w szerszym gronie.
 

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie:

Szkolenie Jak w optymalny sposób używać Kalendarz Google jest właśnie dla Ciebie, jeśli szukasz narzędzia, dzięki któremu usprawnisz i lepiej zorganizujesz swoją pracę. Gubisz się w terminach? Zdarza Ci się przekraczać deadline’y? Dość masz noszenia wszędzie papierowego kalendarza? Dzięki szkoleniu dowiesz się, jak korzystać z Kalendarza Google, organizując życie zawodowe i prywatne.
 

W trakcie szkolenia dowiesz się:

  • Jak rozpocząć korzystanie z Kalendarza Google?
  • Jak tworzyć różne rodzaje wydarzeń: całodniowe, kilkudniowe,
    cykliczne i jak dodawać do nich gości?
  • W jaki sposób tworzyć różne kalendarze, importować i eksportować kalendarze?
  • W jaki sposób Lista Zadań Kalendarza Google może usprawnić Twoją pracę?
  • Jak dodawać do Listy Zadań terminy i notatki?
  • Jak dostosować ustawienia kalendarza do swoich potrzeb?
  • Jak ustawić przypomnienia i powiadomienia w kalendarzu Google?
  • I wiele więcej…

 

Dlaczego warto:

Cierpimy na coraz większy brak czasu i borykanie się z coraz bardziej napiętymi terminami. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak w optymalny sposób planować swój czas przy pomocy najpopularniejszego na świecie narzędzia, nie zwlekaj. Zainwestuj swój czas na odbycie szkolenia teraz, aby w przyszłości mieć go więcej na rzeczy dla Ciebie priorytetowe. Zacznij teraz!

Paweł Kowalczyk

Paweł Kowalczyk

Biuro traktuje jak swój drugi dom
– czasem dosłownie. Najlepiej jednak czuje się
w powietrzu, wykonując wszelakie kombinacje tricków, śrub i salt. Samozwańczy DJ
i dostawca najświeższych owoców z pobliskiego warzywniaka. Wie gdzie jest Oława.
 
Kiedy nie jest na treningu zajmuje się testowaniem ukrytych opcji i wyszukiwaniem skrótów klawiszowych w oprogramowaniu,
czym nie raz już zaskoczył cały zespół.

Dodatkowa zawartość dostępna po wykupieniu dostępu premium. W celu uzyskania większej ilości informacji skontaktuj się z nami!

Dodatkowa zawartość dostępna po wykupieniu dostępu premium. W celu uzyskania większej ilości informacji skontaktuj się z nami!

Comments are closed.