Jak tworzyć prezentacje w Power Point 2010

8 years, 6 months ago 0
Posted in: Szkolenie


Opis szkolenia

W szkoleniu Jak tworzyć zaawansowane prezentacje w Power Point 2010 szczegółowo prezentujemy zagadnienia techniczne tworzenia profesjonalnych prezentacji. Ponadto omawiamy szereg dobrych praktyk, którymi należy się kierować przy tworzeniu slajdów aby ostateczny efekt był przekonywujący dla odbiorcy. W szkoleniu m.in. odpowiadamy na pytania: jak tworzyć slajdy; jak wstawiać do nich tekst, obrazy, animacje czy dźwięki; jak pracować z wieloma slajdami oraz jak przygotować prezentację do wydruku lub wyświetlania np. na rzutniku.Czytaj więcej…

Informacje o szkoleniu
Autor: Paulina Gola
Temat: Jak tworzyć prezentacje w Power Point 2010
Czas trwania: 03:52:40
Data publikacji: 01.08.2013
Data aktualizacji:

Wprowadzenie do programu13:46

Tworzenie slajdów - podstawowa prezentacja31:55

Formatowanie tekstu34:58

Formatowanie obrazów37:11

Tabela i wykres21:11

Wstawianie elementów i obiektów do prezentacji21:40

Animacja prezentacji26:20

Opcje dodatkowe19:14

Pokaz slajdów17:25

Zapisywanie i drukowanie07:57

Zakończenie01:03

POWER POINT 2010 od podstaw

O szkoleniu:

W szkoleniu Jak tworzyć zaawansowane prezentacje w Power Point 2010 szczegółowo prezentujemy zagadnienia techniczne tworzenia profesjonalnych prezentacji. Ponadto omawiamy szereg dobrych praktyk, którymi należy się kierować przy tworzeniu slajdów aby ostateczny efekt był przekonywujący dla odbiorcy. W szkoleniu m.in. odpowiadamy na pytania: jak tworzyć slajdy; jak wstawiać do nich tekst, obrazy, animacje czy dźwięki; jak pracować z wieloma slajdami oraz jak przygotować prezentację do wydruku lub wyświetlania np. na rzutniku.
 

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie:

Szkolenie Jak tworzyć prezentacje w Power Point 2010 jest przeznaczone dla Ciebie jeżeli w swojej codziennej pracy przygotowujesz prezentacje lub oferty w formie prezentacji i chciałbyś to robić sprawniej wykorzystując pełną paletę możliwości, które oferuje ten program.
 
Jeśli dopiero rozpoczynasz pracę w programie Power Point, ten kurs solidnie wprowadzi Cię zarówno w podstawowe możliwości tego programu jak i zaawansowane funkcję ułatwiające codzienną pracę.
 
Jeśli natomiast korzystasz z Power Point już od jakiegoś czasu i chcesz usprawnić swoją pracę, w szkoleniu znajdziesz instrukcję jak korzystać z wielu zaawansowanych funkcjonalności, które z pewnością zautomatyzują, przyspieszą i uatrakcyjnią Twoją codzienną pracę.
 

W trakcie szkolenia dowiesz się:

  • Jak przygotować atrakcyjną prezentację w Power Poincie?
  • Jak edytować treść slajdów?
  • Jak pracować z wieloma slajdami?
  • Jak wstawiać do slajdów tabele, obrazy, filmy czy dźwięk?
  • Jak używać grafiki SmartArt i tworzyć ciekawe ikonografiki?
  • W jaki sposób przygotować wzorzec slajdu?
  • Jak przygotować animowaną prezentację?
  • Jak dodać narrację do prezentacji w Power Poincie?
  • Jak wyświetlić prezentację Power Point przez internet?
  • I wiele więcej …

 

Dlaczego warto:

Stare Chińskie przysłowie mówi „Jeden obraz wart jest więcej niż 1000 słów”.
Z pewnością program Power Point umożliwia przygotowanie prezentacji przemawiającej do wyobraźni. Warto upewnić się czy wykorzystujesz pełną gamę jego możliwości do stworzenia profesjonalnych slajdów.Zacznij już teraz!

Paulina Gola

Paulina Gola

Choć lubi egzotyczne podróże, najchętniej ładuje akumulatory w małej wiosce nad Bałtykiem. Uwielbia gruzińskie wino i już prawie wszyscy słyszeli o jej popisowym łososiu
w śmietankowej pierzynce. Cały zespół inAkademii czeka na obiecany, prawdziwy śląski obiad.
 
Z wykształcenia anglistka i pianistka.
Na co dzień interesuje się zagadnieniami komunikacji społecznej i wykorzystaniem narzędzi elektronicznych, w tym programów komputerowych, w jej codziennym rozwoju.

Dodatkowa zawartość dostępna po wykupieniu dostępu premium. W celu uzyskania większej ilości informacji skontaktuj się z nami!

Dodatkowa zawartość dostępna po wykupieniu dostępu premium. W celu uzyskania większej ilości informacji skontaktuj się z nami!

Comments are closed.