Zespół


 
close
  W inAkademii największy nacisk kładziemy na praktyczność i esencjonalność opracowywanych szkoleń. Dlatego każdy scenariusz jest efektem pracy specjalistów w swojej dziedzinie: praktyków, trenerów i managerów, którzy opowiadają o swoich doświadczeniach i wypracowanych, sprawdzonych narzędziach, a specjalnie powołany zespół dba o formę i kształt każdego scenariusza. Dzięki temu możemy być dumni z każdego umieszczonego na inAkademii szkolenia.

  Od ponad 10 lat pracujemy jako trenerzy, specjaliści, managerowie i konsultanci w największych polskich i zagranicznych firmach, organizacjach pozarządowych i w administracji publicznej.
   
  Szkoliliśmy prezesów zarządów i pracowników operacyjnych w Polsce i za granicą. Prowadziliśmy wyprawy coachingowe w górach Maroka. Tworzyliśmy strategie i rozwiązania systemowe z obszarów HR, biznesu, marketingu oraz edukacji. Nadzorowaliśmy programy szkoleń dla tysięcy osób. Wdrażaliśmy kompleksowe systemy HRM w dużych spółkach akcyjnych. Audytowaliśmy komunikację w firmach produkcyjnych i handlowych oraz mających dziesiątki oddziałów Prowadziliśmy projekty PR i marketingowe na skalę ogólnopolską, współpracując z najważniejszymi markami. Zrealizowaliśmy całą gamę działań doradczych, szkoleń, badań i audytów.
   
  Dziś połączyliśmy wszystkie te doświadczenia, przekraczając dawne klasyfikacje usług i łącząc działania edukacyjne, marketingowe oraz doradcze w rozwiązanie, które jest naprawdę skuteczne.
   
  Tak powstała inAkademia.
  arrow

  Marek
  Guzowski

   
  close
   Zawieszony między dwoma światami. Na szczycie gór Afryki Północnej tęskni za morzem, na morzu Barentsa myśli o górach. Włóczęga w stanie spoczynku.
    
   Przez ostatnie dziesięć lat doradza firmom i trenuje ich managerów oraz specjalistów w obszarach rozwoju osobistego, zarządzania i przywództwa, HRM oraz marketingu i wystąpień publicznych, prowadząc długofalowe programy doradczo-szkoleniowe oraz pojedyncze szkolenia i wykłady. Pracował m.in. dla Allianz, CANAL+, Hewlett-Packard, Nasza-Klasa.pl, NIVEA, UEFA. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego w inQuest. Wcześniej zarządzał departamentem marketingu sportowego w Ciszewski Public Relations oraz organizacjami pozarządowymi. Prowadzi zajęcia na SWPS.
    
   Przygotowuje się do wyprawy na Andamany.
    
   W inAkademii, podobnie jak Paweł Słuja, odpowiada za inAkademię – jest jej współtwórcą.
   arrow

   Paweł
   Słuja

    
   close
    Analityczny umysł twardo stąpający po ziemi. Z aptekarską precyzją realizuje wszystkie, nawet najbardziej długofalowe plany.
     
    Od 10 lat zajmuje się wspieraniem organizacji w ciągłym rozwoju i procesie zmiany poprzez wdrażanie praktycznych i optymalnych rozwiązań. Odpowiadał między innymi za projektowanie wdrażanie Uniwersytetów Korporacyjnych (blisko 500 dni szkoleniowych), Systemów Zarządzania Przez Cele, Systemów Ocen Okresowych, Kultury organizacyjnej opartej na wartościach, Rozwoju i Certyfikacji Trenerów Wewnętrznych, jak również Standaryzację procesów sprzedażowych oraz optymalizacji procesów w oparciu o filozofię KAIZEN. Prowadzone przez siebie szkolenia traktuje jako narzędzie pozwalające osiągać założone cele, a nie wartość samą w sobie. W swojej karierze zawodowej przygotowywał i prowadził długofalowe programy doradczo-szkoleniowe i pojedyncze szkolenia dla klientów takich jak: ALSTOM Power, AREVA T&D, A-Z Finanse, Capgemini Polska, ELEKTROBUDOWA SA, Hi-P Poland, ING Nationale-Nederlanden Polska, Magit Osadkowski, PEPCO Poland, Toshiba Television Central Europe, VOLKSWAGEN POZNAŃ.
     
    Projekt zdobycia Korony Ziemi, rozpoczął od zdobycia Korony Gór Polski. Zdobył 18 z 28 szczytów, w tym trzy w teamie dwuosobowym, tj. z córą na plecach.
     
    W inAkademii, podobnie tak jak Marek Guzowski, odpowiada za inAkademię – jest jej współtwórcą.
    arrow

    Lech
    Guzowski

     
    close
     Nieoficjalny rekordzista świata w długości przeprowadzonych rozmów o piłce nożnej. W wolnych chwilach ucieka na Bałkany – myślami, a gdy tylko czas pozwala– również ciałem. Wulkan pomysłów, kopalnia znajomości. Człowiek od wszystkiego. Pisze, dzwoni, jeździ, załatwia, nadzoruje. I zaraża wszystkich pozytywną energią.
      
     Pracował w sektorze prywatnym i publicznym. Był zaangażowany bezpośrednio z ramienia Departamentu Prezydenta i biura promocji UM Wrocławia w realizację projektów kampanii Wrocławia w walce o EXPO 2012. Był członkiem zespołu związanego z Ringier Axel Springer, tworzącego największe w Polsce forum samorządowo-biznesowe Kongres Regionów w Świdnicy. Odpowiadał za koordynacje ogólnopolskich eventów piłkarskich przy kampanii społecznej marki Cisowanka: „Grajmy w piłkę”.
      
     Planuje wyprawę na Andamany (dłużej niż Marek Guzowski).
      
     W inAkademii sprawuje nadzór nad merytorycznym i jakościowym aspektem szkoleń, nadzorując pracę zespołu trenerów
     i konsultantów inAkademii.
     arrow

     Karolina
     Gużda

      
     close
      Jej domeną jest porządek i bycie na czas. Na co dzień inspiruje wszystkich swoim pudełeczkiem z drugim śniadaniem i jednocześnie strofuje zawartością cukru w napojach gazowanych.
       
      Jest doświadczonym managerem projektów Public Relations z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Zajmowała się zarządzaniem procesami komunikacji i kształtowaniem spójnego i korzystnego wizerunku organizacji instytucji kultury oraz firm z branży FMCG. Swobodnie porusza się po klasycznych i nowych narzędziach promocyjno-komunikacyjnych jak np.: konferencje prasowe, imprezy promocyjne, eventy integracyjne oraz Media Relations i Social Media.
       
      Przygotowywała strategię PR i koordynowała jej realizację m.in dla międzynarodowego festiwalu sztuki i kultury alternatywnej Slot Art Festival oraz Przeglądu Sztuki SURVIVAL oraz dla klientów komercyjnych jak np. Idea Place, Kotànyi Polonia Sp. z o.o., Grupa Kapitałowa POL-DRÓG. Organizowała szkolenia dla zespołów telemarketerskich firmy QAD z kształtowania wizerunku firmy.
       
      Jej pasją jest sztuka przez duże „S” i ludzie inspirujący do kreatywnego działania.
       
      Trener inAkademii. Odpowiada za szkolenia z obszarów marketingu, PR i wizerunku.
      arrow

      Paweł
      Kowalczyk

       
      close
       Biuro traktuje jak swój drugi dom – czasem dosłownie. Najlepiej jednak czuje się w powietrzu,wykonując wszelakie kombinacje tricków, śrub i salt. Samozwańczy DJ i dostawca najświeższych owoców z pobliskiego warzywniaka. Wie gdzie jest Oława.
        
       Kiedy nie jest na treningu zajmuje się testowaniem ukrytych opcji i wyszukiwaniem skrótów klawiszowych w oprogramowaniu, czym nie raz już zaskoczył cały zespół.
        
       W inAkademii zajmuje się montażem i produkcją filmów oraz tworzeniem szkoleń z oprogramowania.
       arrow

       Marcin
       Zubiel

        
       close
        Twardo stąpa po ziemi, w duchu podróżnik, a w rzeczywistości nie ma głowy by się do nich przygotować, bo wolny czas spędza na gotowaniu lub śledzeniu internetowych portali sportowych. Twierdzi, że „liczy się tylko NBA – where amazing happens”.
         
        Z wykształcenia dziennikarz. Od ponad 6 lat śledzi nowinki i rozwój rynku komputerów i programów użytkowych, jednocześnie wykorzystując je w swojej codziennej pracy.
         
        W inAkademii odpowiada za przygotowanie szkoleń z oprogramowania.
        arrow

        Marcin
        Szulżycki

         
        close
         Jak na analityka przystało, skupiony na ankietach, wykresach i danych, choć krąży plotka, że siedzi w nim prawdziwy diabeł wcielony. O jego zaangażowaniu w pracę, świadczy liczba otwartych zakładek w przeglądarce - z przekonaniem zapewnia, że „tak jest dobrze”. Zarzeka się, że w przyszłości zostanie profesorem.
          
         Z wykształcenia psycholog i informatyk. Potrafi wytłumaczyć najbardziej zawiłe funkcje w oprogramowaniu na język łatwy i dostępny.
          
         W inAkademii odpowiada za tworzenie szkoleń z oprogramowania.
         arrow

         Agnieszka
         Hebbechi

          
         close
          Widząc ją pierwszy raz ktoś mógłby powiedzieć: nieustępliwa, twarda i uparta. Zawsze ma coś do powiedzenia i nigdy nie zostawia niczego bez rozwiązania. Ma jednak drugą twarz - ciągle śmiejąca się pasjonatka porządku i dobrej jakości. Mama małego Dawida, tancerka, kocha góry, narty, skandynawskie wnętrza i dobre wino.
           
          Przez ostatnie 7 lat Manager i Koordynator Projektów, wprowadzająca klientów na drogę do ciągłego doskonalenia. Specjalizuje się w twardych aspektach zarządzania - negocjacje, umowy, projekty i harmonogramy.
           
          W najbliższym czasie Paryż stanie u jej stóp.
           
          Trener inAkademii. Odpowiada za szkolenia z optymalizacji procesów i ciągłego doskonalenia.
          arrow

          Matylda
          Siuta

           
          close
           Zapytana: "mieć czy być?" odpowiada bez wahania: "być". Być w forcie na oceanicznej wysepce Berlenga, w marokańskiej niebieskiej wiosce czy we własnym domu, słuchając muzyki, która nie odstępuje jej ani na krok.
            
           Psycholog-rekruter, psycholog-trener, psycholog w podróży do doktoratu. Od 7 lat zajmuje się tematyką rekrutacji, a na przełomie ostatnich czterech lat realizowała projekty rekrutacyjne m.in. dla Nokia Siemens Networks, Getin Noble Bank, Toshiba, Capgemini, Samsung. Prowadziła także zajęcia na Wyższej Szkole Handlowej oraz sesje szkoleniowe dla Business Centre Club. Obecnie zawodowo zajmuje się rekrutacją w sektorze gier komputerowych i elektronicznej rozrywką.
            
           Pomiędzy rozmowami rekrutacyjnymi spaceruje w deszczu, uczy się tworzyć biżuterię, słucha The Beatles albo strzela z łuku tradycyjnego strzałami własnej produkcji.
            
           Trener inAkademii. Odpowiada za szkolenia z zakresu HRM w tym z rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi.
           arrow

           Paulina
           Gola

            
           close
            Choć lubi egzotyczne podróże, najchętniej ładuje akumulatory w małej wiosce nad Bałtykiem. Uwielbia gruzińskie wino i już prawie wszyscy słyszeli o jej popisowym łososiu w śmietankowej pierzynce. Cały zespół inAkademii czeka na obiecany, prawdziwy śląski obiad.
             
            Z wykształcenia anglistka i pianistka. Na co dzień interesuje się zagadnieniami komunikacji społecznej i wykorzystaniem narzędzi elektronicznych, w tym programów komputerowych, w jej codziennym rozwoju.
             
            W inAkademii odpowiada za przygotowanie szkoleń z oprogramowania oraz zajmuje się kontaktem z klientami inAkademii.
            arrow

            Mateusz
            Szuter

            close
             W inQuest ogarnia wszystko, co ma „e” z przodu. Z podejścia do tematu pragmatyk i ścisłowiec, a z podejścia do ludzi delikatny humanista. Skarbnica anegdot i wiedzy nt. pokolenia Y. Nieustannie zawstydza tym, że rzeczy w komputerze – wydawałoby się – niemożliwe, robi od ręki a na cuda trzeba u niego poczekać kilka dni.
              
             Z wykształcenia chemik. Z zamiłowania i doświadczenia informatyk, web developer i programista. Na co dzień zajmuje się wdrażaniem rozwiązań LMS (learning management systems) w organizacjach i produkcją szkoleń e-learningowych.
              
             W inAkademii odpowiada za przygotowywanie szkoleń z oprogramowania i administruje całym portalem inAkademii.